Blogowanie czas zacząć

Zabieram się do tego bloga od baaardzo dawna i ciągle znajduję jakąś wymówkę bo odwlec to w czasie. Dziś wstałam i postanowiłam, że koniec z odkładaniem ! Jest tyle świetnych dziewczyn prowadzących blogi, a ja chciałabym się stać jedną z nich (czy to zabrzmiało nieskromnie?).

Kilka dni temu umieściłam swój pierwszy filmik na youtube. To przyspieszona prezentacja tego jak  postał mój pierwszy bardzo prosty album z kilku kopert. Nie ukrywam swojej inspiracji kopertowcem podejrzanym od kraaftii. (którą bardzo chciałabym w tym miejscu pozdrowić)
Komentarze

  1. Kochana :-) Dziękuję za przemiły komentarz. Paczka czeka spakowana i nie zapomniałam o niej. Wyślę w najbliższy wtorek - tak to bywa jak się mieszka na wsi i pracuje dłużej niż do 15 - stej...trudno zdążyć na pocztę :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kartę robiłaś przecudowną aż mi się wstyd zrobiło jak sobie przypomniałam jaką kilka miesięcy na taką właśnie okazję spreparowałam dla teścia...

    Ale powtarzam sobie że się mogę w przyszłym roku wykazać :) A na Twoją paczuszkę cierpliwie czekam i jeszcze raz dziękuję!!!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Album na piękne chwile

Podziękowania za udział w imprezie

Skromne warsztaty kreatywne