Organizacja Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

 Trudno mi bardzo było napisać ten post. Przede wszystkim dlatego, że zawsze staram się szukać raczej tej jaśniejsze strony. A na temat organizacji Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych niestety za dużo dobrego nie mogę powiedzieć.Targi te odbyły się w zeszły weekend tj 7-9 grudnia.

W tym roku pojawiło się kilka organizacyjnych kuch, za które dodatkowo nikt nie poczuwał się do odpowiedzialności, a ze strony obsługi nie można było liczyć nawet na łagodzący sytuację uśmiech.
Już strona internetowa pozostawiała wiele do życzenia. Natomiast wejście na imprezę możliwe było tylko z jednej strony, od ulicy Śniadeckich. Co wiązało się z przemaszerowaniem wzdłuż pawilonu w nieoznakowane dokładnie wejście. Zabłąkane na terenie targów dusze z rozbieganymi oczami podchodziły do siebie nieśmiało w nadziei, że może ktoś coś wie i razem łatwiej odnajdą drogę.

Jak by tego było mało w piątek otwarte kasy biletowe były tylko dwie, a długością kolejki nikt się nie przejmował, a nieskrepowane kasjerki przewracały oczami za każdy razem gdy ktoś nie miał odliczonych 8 zł za wstęp.Dla równowagi.
Sama idea organizowania pod jednym dachem tylu sprzedawców z przeróżnymi formami kreatywności artystycznej doskonała. A to w końcu najważniejsze.
Impreza choć mniejsza niż w zeszłym roku składała się z różnorodnych wystawców. Którzy to zazwyczaj z uśmiechem i energią zachęcali do zakupów.Najważniejsza jednak była unosząca się w powietrzu atmosfera "zwiedzających"- to co te targi mają najlepszego. Świąteczna atmosfera, wzajemną uprzejmość i zaskakujący brak niekorzystnych dla nerwów i uszu decybeli, jak na taką ilość osób panowała przyjemna cisza.

Dlatego nie zabraknie mnie na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w grudniu 2013roku. Pojawię się tam z nadzieję, że organizatorzy wyciągną wnioski z tegorocznej imprezy i poprawią przynajmniej część utrudnień.

W końcu nikt nie jest doskonały.

Komentarze

 1. pomomi tych wszystkich niedogodności aż żałuję że nie ma czegoś takiego bliżej mnie
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapraszamy za rok. Może do tego czasu organizatorzy opanują niedogodności.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Album na piękne chwile

Podziękowania za udział w imprezie

Skromne warsztaty kreatywne