Kartka z bajecznymi słoikami

Zmajstrowałam ostatnio kilka rzeczy. Bo ja sobie działam po cichu tylko że jakoś tak odzwyczaiłam się tymi działaniami z Wami dzielić. Ale wracam!  Bo brakuje mi tej cudownej małej radości, by się czasem się trochę pochwalić, podzielić i przekonać co myślą inne kreatywne dusze. Dziś pokażę karteczkę na klasyczną okazję czyli urodziny. 

Obdarowana I. jest pogodną dziewczyną o zaraźliwym uśmiechu.Chciała więc podarować jej coś niezwykłego i radosnego. Kartkę zapakowałam w moją wielką miłość czyli szarą torebkę, której  brzeg ozdobiłam taśmą "pocztową".

A tak prezentuje się sama kartka. To taki motyw magicznych bajkowych słoików. Różowe dodatki ożywiają całość. Obdarowana była zaskoczona i chyba całkiem zadowolona z karteczki. Pozwoliła mi nawet sfotografować kartkę w środku, specjalnie dla Was. Ale życzenia to sami rozumiecie, że należało zostawić tylko dla zainteresowanych.Tyle razy obiecywałam, że już będę regularnie wstawiać posty, że nie mam sumienia robić tego kolejny raz. Ale w sumie plan mam taki, że by się tu coś raz ma 2-3 dni pojawiło. Czas pokaże.


Bardzo Was wszystkich pozdrawiam i dziękuję, za odwiedziny tym wytrwałym co tu nadal zaglądają.
Komentarze

  1. jaka świetna pozdrawiam ciepluteńko

    OdpowiedzUsuń
  2. Słodka!!! Bardzo mi się podoba motyw magicznych słoików! Zdradzisz gdzie kupiłaś ten papier?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Album na piękne chwile

Podziękowania za udział w imprezie

Skromne warsztaty kreatywne