Pierwszy bindowany album

Pod koniec września dostałam wspaniały prezent. Nie za bardzo było jednak czym się chwalić, jest to bowiem moja różowa bindownica, którą pewnie większość dobrze zna. Dziś chciałam pokazać wam coś co zmajstrowałam przy jej pomocy-  bindowany album. Powstał jako oprawa do zdjęć mojego P. z jego ostatnich urodzin.

 Fotografie zrobiłam przed wklejeniem zdjęć i  zbindowaniem.

edit: Właśnie otworzyłam tego posta na innym komputerze i nadziwić się nie mogę, że kolory są aż tak przekłamane... :(

Komentarze

 1. Dobra robota! Jakieś zamówienie muszę u Ciebie złożyć na takie cudeńko! Kiedyś kupiłam sobie troszkę podobny album (wyglądał na niezłą robotę, ale cena trochę mnie dziwiła. Okazało się, że to chińska robota:)) Ale tutaj mamy do czynienia z prawdziwym talentem! :) Dobra, koniec tego wychwalania pod niebiosa,bo w piórka obrośniesz za bardzo :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Może robiłaś zdjęcia wieczorem? wtedy światło jest beznadziejne :)
  Album śliczny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niby tak, ale zadbałam o swiatło sztuczne i rozjaśniłam w ps i umnie wygladało ok. :( może w weekend usiądę i upoluję dobre światło to je wtedy podmienie

   Usuń
 3. Mówisz- masz. Zamówienie gotowe, zaraz o wszystkim Cię poinformuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak fantastyczny pomysł że na dziwić się nie mogę :) Jak Ty na to wpadłaś ?! :)super

  OdpowiedzUsuń
 5. Super !

  Też często jak chcę coś sfotografować, to właśnie mam problem z kolorami :P Zawsze mi wychodzą trochę inne niż w rzeczywistości :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Polecam Ci program "Picasa 3". Pomógłby Ci bardzo rozjaśnić zdjęcia. Przy sztucznym świetle nie wyjdą Ci nigdy wystarczająco dobre. Połóż cokolwiek sobie na stole, przy oknie w dzień, a zdjęcie nawet najsłabszym aparatem wyjdzie Ci idealne.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Album na piękne chwile

Podziękowania za udział w imprezie

Skromne warsztaty kreatywne