Choinka inspirowana targami artystycznymi

Zgodnie z moimi zapowiedziami odwiedziłam VIII Festiwal sztuki i przedmiotów artystycznych w Poznaniu w sobotę. Na zegarek po raz pierwszy spojrzałam  dopiero po pięciu godzinach, kiedy zdałam sobie sprawę, że jeszcze nic tego dnia nie jadłam. Było tyle atrakcji, okazji i inspiracji, że trudno było skupić uwagę, a czas uciekał dużo szybciej niż zazwyczaj.

Miło było też spotkać osoby związane z wycinankami.net i scrap.com.pl przemiła obsługa, bardzo zatroskana o zadowolenia klienta i nawiązanie dłuższej pogawędki. Przyznam, że takie spotkania są doskonałym uzupełniłem dla sklepów internetowych. Dla mnie osobiście te właśnie miłe pogawędki zwiększyły zaufanie do dwóch wymienionych wcześniej witryn i tam zamierzam poszukiwać skarbów do moich kolejnych projektów twórczych.

Jutro postaram się znaleźć chwilę i dokładniej opisać całą imprezę, a teraz chciałabym wam zaprezentować moją małą choinkę, której podstawą jest styropianowy stożek, a przyozdobiony jest guzikami i kolorowymi szpilkami. Pomysł podejrzany właśnie na jednym ze stanowisk na targach, niestety nie udało mi się zrobić zdjęcia "inspiracji", dlatego musiałam polegać na swojej pamięci.Komentarze

  1. Genialny pomysl ! Choinki urocze !
    Musze sprobowac i ja...
    Usciski sle !

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem tu nie pierwszy raz, ale nie pamiętam czy zdążyłam podziękować Ci za udział w moim candy, w każdym razie... choinkę zmajstrowałaś przecudną!!! :):):)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Album na piękne chwile

Podziękowania za udział w imprezie

Skromne warsztaty kreatywne