VIII Festiwal sztuki i przedmiotów artystycznych w Poznaniu

Jutro tj 9.12 (piątek) rozpoczyna się kolejny Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w Poznaniu. Jest on organizowany na terenie Międzynarodowych Targach Poznańskich. Od przynajmniej trzech lat wybieram się na tenże festiwal, ale zawsze coś stawało mi na drodze i dlatego w tym roku obiecałam sobie, że nie odpuszczę i będę tam.
Nie mogę imprezy za bardzo rekomendować, bo w końcu będę w niej uczestniczyć po raz pierwszy i to tylko jako "widz", ale muszę przyznać, że liczę na wiele inspiracji i warte grzechu zdobycze. Jeśli, któraś z Was wybiera się na nie, albo była w ubiegłych latach chętnie wysłucham Waszych opinii. Podpowiedzcie czy ceny są korzystniejsze niż zazwyczaj w sklepach, czy są jakieś szczególne stoiska, których nie można przegapić.


Jeśli ktoś się wybiera i miałby ochotę pobuszować wspólnie chętnie przystanę na taka propozycję. Bardzo lubię poznawać kreatywnych ludzi nie tylko wirtualnie ale również w rzeczywistości.


Komentarze

  1. Niestety ja się nie wybieram , bo do Poznania mam kawał drogi , ale zazdroszczę , bo chętnie odwiedziłabym taka imprezę . Mam nadzieję ,że jak się wybierzesz to mogę liczyć na jakąś fotorelację :D .... a póki co zostaję u Ciebie jako obserwator i zapraszam do mnie :) Pozdrawiam serdecznie !

    OdpowiedzUsuń
  2. ladybird dzięki za dodanie do obserwowanych. Oczywiście w miarę możliwości podzielę się swoimi przemyśleniami i wrażeniami z tej imprezy. Postaram się też jakieś obrazy tego co się tam działo wrzucić.

    OdpowiedzUsuń
  3. czekam na relację po imprezie:] dziękuję Ci za bardzo miłe słowa na moim blogu:D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Album na piękne chwile

Podziękowania za udział w imprezie

Skromne warsztaty kreatywne